Jakoś to będzie

0
23

16 czerwca w ramach cyklu Kultura Dostępna na ekranie kina Helios Siedlce widzowie nie raz usłyszą na ekranie ulubione powiedzenie bohaterów filmu, które jest jednocześnie tytułem filmu: „Jakoś to będzie”. Bohaterami komedii są trzej nieudacznicy po 30-tce Albert, Marcin i Jacek – od dzieciństwa kombinują i szukają sposobów na szybkie wzbogacenie się. Teraz ma być inaczej, w końcu to akcja ich życia. Czy plan wypali? Dowiecie się przychodząc do kina na seans!

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się w najwyższym kinowym standardzie z polską sztuką filmową korzystając z niezwykle atrakcyjnej ceny biletu.

Reklama

Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 13:00 i 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety kosztują tylko 10 zł.

Reklama
Poprzedni artykułOdwiedź Bibliotekę i zobacz wystawę
Następny artykułZ tamtej strony Buga Panna do mnie mruga