Groźny wypadek w gminie Sarnaki.

2013-07-19_13.08.39

 

 

W dniu wczorajszym (18.07)około godziny 15:25 w miejscowości Kolonia Mierzwice gmina Sarnaki doszło do zdarzenia drogowego w trakcie którego całkowicie zniszczony został samochód marki Ford Cougar. Policjanci na miejscu zdarzenia zastali 47 letniego mieszkańca Lublina będącego właścicielem pojazdu, znajdował się on pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna twierdził, że pojazdem kierowała jego znajoma, która została przewieziona do szpitala w Łosicach a do wypadku doszło na wskutek zajechania drogi przez inny pojazd przez co musieli zjechać z na pobocze gdzie uderzyli w drzewo. Niestety tej wersji przebiegu zdarzenie nie potwierdziła znajoma właściciela pojazdu. 25 letnia mieszkanka Siedlec podała inne okoliczności w jakich doszło do zderzenia i oświadczyła, że pojazdem kierował jego właściciel. Jeśli potwierdzi się ta wersja zdarzeń mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Na szczęście żadna z osób nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

 

 

 

asp. Tomasz Zozula

KPP Łosice

4 thoughts on “Groźny wypadek w gminie Sarnaki.

 1. Strażak

  Byłem na miejscu i nigdy w życiu nie widziałem takiego wypadku. Całe szczęście że nikt nie zginą. Cud poprostu samochód zciął 9 metrowe drzewo !!

  (0)
 2. Tomiczek

  “a do wypadku doszło na wskutek zajechania drogi przez inny pojazd”
  Panie aspirancie, zanim Pan coś opublikuje proszę sprawdzić zasady poprawnej polszczyzny. Tu trzeba było napisać że do wypadku doszło wskutek zajechania, lub na skutek zajechania ale nigdy to i to jednocześnie. Pozdrawiam.

  (0)

Comments are closed.