12/09/2025 | Autor: Łosice.info | źródło: losice.info
6 września na MAZOpikniku w Łosicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy mogli zapoznać się z korzyściami wynikającymi z współpracy polsko-ukraińskiej. Na miejscu byli reprezentanci Regionalnego Punktu Kontaktowego w Siedlcach oraz beneficjenci programu, takie jak Gmina Mokobody, Miasto Garwolin, Miasto i Gmina Łosice oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Siedlcach. W programie znalazły się różnorodne atrakcje, takie jak quiz o Unii Europejskiej z nagrodami, pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą z Łosic oraz stoisko PWiK z orzeźwiającą wodą prosto z saturatora. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem - strefę odwiedziło około 80 osób. Każde takie spotkanie stanowi doskonałą okazję do zauważenia, że fundusze europejskie nie tylko wspierają, ale także inspirują i integrują. #InterregNEXT #PolskaUkraina #MAZOpiknik #Łosice #Mazowsze