Dwa samobójstwa

2
9

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Pożar
31 maja 2018 roku w miejscowości Rzewuszki na niezamieszkałej posesji zaistniał pożar drewnianego budynku gospodarczego. W wyniku pożaru budynek uległ całkowitemu spaleniu. Prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Pokrzywdzona, 53 letnia mieszkanka gminy Sarnaki oszacowała wartość strat na 2000 złotych.

Zatrzymane prawo jazdy
31 maja 2018 roku w miejscowości Różowa policjanci siedleckiej drogówki pełniący służbę na terenie powiatu łosickiego nieoznakowanym radiowozem z videorejestratorem zatrzymali do kontroli drogowej, 25 letniego mieszkańca powiatu bialskiego, który przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 58 km/h. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy oraz został ukarany mandatem karnym.

Samobójstwo
1 czerwca 2018 roku w miejscowości Kobylany ujawniono wiszące na prasie rolniczej zwłoki 60 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

Wypadek drogowy
1 czerwca 2018 roku w miejscowości Kolonia Płosków, 75 letnia mieszanka gminy kierując rowerem wjechała pod jadący prawidłowo pojazd marki Renualt. W wyniku zderzenia rowerzystka doznała obrażeń głowy. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Kierująca samochodem w czasie zdarzenia było trzeźwa. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Kradzież samochodu
W nocy 1/2 czerwca 2018 roku w miejscowości Zabuże z terenu gospodarstwa agroturystycznego nieznany sprawca dokonał kradzieży samochodu marki Mazda o wartości 80 tysięcy złotych. Pokrzywdzoną jest 43 letnia mieszkanka Warszawy.

Samobójstwo
3 czerwca 2018 roku w miejscowości Toporów ujawniono ciało 62 letniej mieszkanki gminy Łosice. Kobieta popełniła samobójstwo poprzez powieszenie. Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

asp. szt. Tomasz Zozula

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Renek
Gość
Renek

Jak tu żyć w tym kaczogrodzie. Nie dziwne że ludzie wieszają sie

MK
Gość
MK

To nie tylko pis tylko wszyscy w tym sejmie to komuniści i tyle każdy ma coś na sumieniu.wszystkich do pierdla na dożywocie za zdradę Kraju