Łosicki Dom Kultury oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łosicach, zapraszają do udziału w konkursie plastycznym ph. „STOP NARKOTYKOM” na wykonanie plakatu profilaktycznego nawiązującego do tematyki szkodliwości narkotyków i wszelkich substancji zmieniających świadomość.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas gimnazjalnych z terenu miasta i gminy Łosice. Ostateczny termin nadsyłania prac upływa w dniu 18 grudnia 2013 r. Regulamin konkursu dostępne jest na stronie: powiat.losice.pl (zakładka ŁDK – konkursy i festiwale).
Dla zwycięzców konkursu atrakcyjne nagrody: I miejsce – miniwieża JVC II miejsce – aparat cyfrowy Samsung III miejsce – odtwarzacz mp3
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze