Reklama

Żniwa

30/07/2012 08:23
Dziś koło godziny 18.00 na stadionie MOSiR"u w Łosicach, można było zobaczyć lądujący helikopter ratunkowy. Do innego szpitala przetransportowano ciężko ranną osobę, która najprawdopodobniej podczas żniw wpadła pod kombajn. Apelujemy o wzmożoną ostrożność podczas prac na polu.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości