Reklama

Złoty Rafał!

08/10/2020 14:09

Pochodzący z Koszelówki gm. Stara Kornica Rafał Horbowicz wywalczył Złoty Medal Mistrzostw Polski w Wieloboju. Zawody odbywały się w dn. 3-4.10.2020r w Łodzi.

Rafał wystartował w Mistrzostwach Polski w Dziesięcioboju, czyli 10 konkurencjach których wyniki końcowe zamieniane są na punkty i sumowane ze sobą po zakończeniu każdej konkurencji. Zawodnik trenujący w KS Warszawianka Warszawa, pod czujnym okiem trenera Marka Rzepki po dwudniowej rywalizacji zdobył 7478 pkt i wywalczył Złoty Medal.

Po pierwszym dniu zmagań, od Horbowicza lepszy był Jacek Chochorowski z Politechniki Opolskiej. Drugiego dnia zawodnik Warszawianki wziął się za odrabianie strat i ostatecznie okazał się lepszy od konkurenta. Złoty medal krajowych Mistrzostw Seniorów wywalczony w Łodzi jest największym dotychczasowym sukcesem w karierze Rafała Horbowicza.

Reklama

Tekst. S.Sz. Fot. PZLA, R.H

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości