Reklama

Zawodnicy PUKS Jedynka znowu na podium

7 września w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (makroregion młodzików) z udziałem zawodników PUKS Jedynka Łosice.

Zawodnicy reprezentujący łosicki klub wypadli wręcz rewelacyjnie, zajęli szóste miejsce w klasyfikacji medalowej (2-2-3), drugie miejsce w klasyfikacji punktowej, osiągając kilka znakomitych wyników.

Dwa złote medale zdobyli:

  • Lena Denisiuk rzut młotem 3kg (38.85m)
  • Filip Kuśmierczyk wieloskok (13.22m RŻ-trzeci wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej i tylko o 8cm słabszy od rekordu kraju).

Dwa srebrne medale zdobyli

  • Filip Kuśmierczyk skok w dal (6.73m RŻ - drugi wynik w Polsce w tej kategorii wiekowej)
  • Radziejewski Aleksander rzut młotem 5kg (32.47m RŻ).

Z kolei brązowe medale z Warszawy przywieźli do Łosic:

  • Kamila Pawłowska rzut młotem (35.13m RŻ)
  • Dwa Jakub Kucewicz rzut młotem (22.99m) i wieloskok (11.31m RŻ).

Pozostałe wyniki wyniki zawodników PUKS Jedynka :

  • Patrycja Borkowska - skok w dal (4.52m - 11 miejsce), wieloskok (9.87m - 4 miejsce RŻ),
  • Boruta Krystian - wieloskok (10.31m - 8 miejsce RŻ), młot 5kg (14.12m- 7 miejsce),
  • Cisiński Karol - młot 5kg (14.10m-8miejsce),
  • Denisiuk Lena - dysk 0.75kg (22.00-15 miejsce),
  • Juszczuk Zuzanna - skok w dal (4.71m - 7 miejsce), wieloskok (8.37m - 18 miejsce), Klimaszewska Anita - młot 3kg (26.65m-8 miejsce),
  • Klimaszewska Daria młot 3kg (22.58m - 9 miejsce),
  • Oleksiuk Arczewska Julia - młot 3kg (15.67m - 11 miejsce), wieloskok - (8.87m - 16 miejsce),
  • Pawłowska Ewelina - wieloskok (9.86m - 5 miejsceRŻ), młot 3kg (12.97m - 12 miejsce),
  • Pietruczuk Patryk - młot 5kg (18.63m-5 miejsce), oszczep (11.84m - 12 miejsce),
  • Radziejewski Aleksander dysk 1kg (21,47 - 8 miejsce RŻ),
  • Ramaniuk Hanna - młot 3kg (15.86m-10 miejsce), wieloskok (8.46m-17 miejsce),
  • Wójtowicz Piotr młot 5kg (15.16m - 8 miejsce),
  • Wróblewska Julia (27.77m - 4 miejsce),
  • Wróblewski Jakub młot 5kg (22.49m-4 miejsce), kula 5kg (5.09m - 10 miejsce).

8 września w słonecznej i wietrznej stolicy odbyły się też Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego z udziałem dwóch łosickich licealistek i zawodniczek PUKS Jedynka Łosice. Swoje umiejętności zaprezentowały w nich Julita Bobryk i Karolina Suszczyńska.

Reklama

Pierwsza zawodniczka skakała w dal (4.62m) a druga biegała na 100m ppł. (elim. 16.40s i finał 16.37s).

Wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom gratulujemy wspaniałych wyników.

Kolejne okazje do pokazania swoich umiejętności nasi zawodnicy będą mieli w następujących zawodach : 12.09 Siedlce - Czwartki lekkoatletyczne, 14.09 Ciechanów - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików, 15.09 Warszawa - Finał Ligi Juniorów

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/09/2024 15:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości