7 września w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (makroregion młodzików) z udziałem zawodników PUKS Jedynka Łosice.
Zawodnicy reprezentujący łosicki klub wypadli wręcz rewelacyjnie, zajęli szóste miejsce w klasyfikacji medalowej (2-2-3), drugie miejsce w klasyfikacji punktowej, osiągając kilka znakomitych wyników.
Dwa złote medale zdobyli:
Dwa srebrne medale zdobyli
Z kolei brązowe medale z Warszawy przywieźli do Łosic:
Pozostałe wyniki wyniki zawodników PUKS Jedynka :
8 września w słonecznej i wietrznej stolicy odbyły się też Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego z udziałem dwóch łosickich licealistek i zawodniczek PUKS Jedynka Łosice. Swoje umiejętności zaprezentowały w nich Julita Bobryk i Karolina Suszczyńska.
Pierwsza zawodniczka skakała w dal (4.62m) a druga biegała na 100m ppł. (elim. 16.40s i finał 16.37s).
Wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom gratulujemy wspaniałych wyników.
Kolejne okazje do pokazania swoich umiejętności nasi zawodnicy będą mieli w następujących zawodach : 12.09 Siedlce - Czwartki lekkoatletyczne, 14.09 Ciechanów - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików, 15.09 Warszawa - Finał Ligi Juniorów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze