Zapraszamy serdecznie w każdy piątek na wyjazdy do siedleckiego aquaparku organizowane przez Łosicki Dom Kultury.
Na pływalnię spora grupa młodych Łosiczan jeździ już od października ale istnieje możliwość dołączenia do istniejącej grupy - są jeszcze wolne miejsca. Wyjazdy odbywają się w każdy piątek (z wyłączeniem dni w których przypadają państwowe bądź kościelne święta).
Start z Łosic - piątek o godz. 16.00. Pobyt na pływalni to 2 godz. (1 godz. nauki z instruktorem, 1 godz. luźna do korzystania z obiektu wodnego). 
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze