Reklama

Zapraszamy na basen

17/02/2015 09:15

Zapraszamy serdecznie w każdy piątek na wyjazdy do siedleckiego aquaparku organizowane przez Łosicki Dom Kultury.

Na pływalnię spora grupa młodych Łosiczan jeździ już od  października ale istnieje możliwość dołączenia do istniejącej grupy - są jeszcze wolne miejsca. Wyjazdy odbywają się w każdy piątek (z wyłączeniem dni w których przypadają państwowe bądź kościelne  święta).

Start z Łosic - piątek o godz. 16.00. Pobyt na pływalni to 2 godz. (1 godz. nauki z instruktorem, 1 godz. luźna do korzystania z obiektu wodnego).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości