Reklama

Zakończono modernizację łosickiego targowiska

07/12/2012 11:00
Dobiegły końca prace przy modernizacji targowiska w Łosicach. Obecnie obiekt jest zamknięty i nie można jeszcze z niego korzystać. Trwają formalności niezbędne do tego, aby targowisko mogło być użytkowane.Złożyliśmy już wniosek do starostwa powiatowego o pozwolenie na użytkowanie obiektu. Musimy do końca grudnia uzyskać to pozwolenie i wypełnić wszystkie formalności niezbędne do tego, aby uzyskać refundację z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 1 mln zł - powiedział Janusz Kobyliński, burmistrz Łosic. DK/Łosice [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]          
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości