Dobiegły końca prace przy modernizacji targowiska w Łosicach. Obecnie obiekt jest zamknięty i nie można jeszcze z niego korzystać. Trwają formalności niezbędne do tego, aby targowisko mogło być użytkowane.Złożyliśmy już wniosek do starostwa powiatowego o pozwolenie na użytkowanie obiektu. Musimy do końca grudnia uzyskać to pozwolenie i wypełnić wszystkie formalności niezbędne do tego, aby uzyskać refundację z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 1 mln zł - powiedział Janusz Kobyliński, burmistrz Łosic.
DK/Łosice
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/hala4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze