Reklama

Zagrali dla Niepodległej

13/11/2019 12:13

W sarnackiej szkole podstawowej im. Bohaterów Akcji V2 odbył się turniej siatkówki ph. "Gramy dla Niepodległej" z inicjatywy państwa Zubkowiczów - nauczycielki podstawówki i działacza ULKS.

Rozgrywki poprzedziło odśpiewanie hymnu. W turnieju zmierzyło się 7 drużyn. Po zaciętych zmaganiach pierwsze miejsce wywalczył Zespół Szkolno-Przedszkolny z Górek, tuż za nimi była sarnacka placówka, natomiast miejsce trzecie zdobyli zawodnicy z OSP Lipno.

Foto:Gminna Biblioteka Publiczna w Sarnakach

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości