Reklama

Wyróżnieni najwyższym odznaczeniem resortowym

03/10/2019 11:35

15 pracowników łosickiego szpitala zostało odznaczonych najwyższym odznaczeniem resortowym przyznawanym przez ministra zdrowia za wybitne osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej i profesjonalne podejście do pracy na rzecz zdrowia pacjentów. Wśród wyróżnionych są lekarze, położna, pielęgniarki i salowa.

Odznaki honorowe "Za zasługi dla ochrony zdrowia" pracownicy Samodzielnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach, odebrali z rąk wiceministra zdrowia - Waldemara Kraski. To najwyższe odznaczenie przyznawane przez ministra za osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej. Uroczystość miała miejsce w siedzibie starostwa. W wydarzeniu obok wiceministra uczestniczyła starosta Katarzyna Klimiuk oraz radni.

Reklama

Odznaki honorowe otrzymali:

Marta Figlarz-Kardacz - położna środowiskowo-rodzinna Małgorzata Jaszczuk - pielęgniarka środowiskowo-rodzinna Artur Łaskawiec - koordynator oddziału wewnętrznego Halina Łukasiewicz-Grzeszczuk - lekarz asystent poradni chirurgicznej Barbara Łukasiuk - pielęgniarka oddziałowa oddziału pediatrycznego Remigiusz Łukomski - lekarz anestezjolog Grażyna Łyczewska - pielęgniarka oddziałowa Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Zdzisława Onufrzak – pielęgniarka Przychodni Lekarza Rodzinnego POZ Grażyna Podlipniak-Sobczyńska - dyrektor SPZOZ Łosice Jadwiga Sidoruk - salowa bloku operacyjnego Regina Sitnik - pielęgniarka oddziałowa oddziału internistycznego Henryka Wawrzyszczuk - pielęgniarka pracowni endoskopii Ewa Ziękiewicz - pielęgniarka koordynująca w oddziale rehabilitacyjnym Paweł Ziękiewicz - koordynator oddziału chirurgicznego Andrzej Żaczek - koordynator oddziału pediatrycznego

Foto: Powiat Łosicki

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości