Reklama

Wypadek w Woźnikach: Motocykliści ranni po kolizji z autem

23/07/2024 09:28

W ubiegłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący 14 lipca w Sarnakach 68-letni mieszkaniec Siedlec kierował dostawczym Volkswagenem LT w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenie drogowe 15 lipca w Mostowie 46-letni kierujący osobowym Renaultem zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem Man kierowanym przez mieszkańca  powiatu radomskiego. Jak się okazało sprawca kolizji mieszkaniec gminy Huszlew znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący 15 lipca w Chlebczynie 29-letni mieszkaniec gm. Sarnaki kierował Audi  w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,46 promil alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany 15 lipca w Łosicach, łosiccy policjanci, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 26-letniego mieszkańca gminy Olszanka. Mężczyzna został osadzony w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze16 miesięcy.

Usiłowanie kradzieży drzewa 16 lipca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o wyrębie 20 sztuk drzewa typu topola i osika z działki w Nowodomkach. Pokrzywdzona 34-letnia mieszkanka gminy Platerów oszacował straty na kwotę 1500 złotych. Postępowanie powadzi KPP Łosice.

Reklama

Uszkodzenie mienia 17 lipca przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia, do którego doszło Łosicach. Sprawca zdemolował wynajmowane mieszkanie poprzez umyślne zniszczenie drzwi wejściowych do mieszkania, drzwi balkonowych oraz stołu powodując straty na kwotę 4500 złotych na szkodę 80-letniej mieszki Łosic. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo 17 lipca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony mieszkaniec gminy Łosice zawiadomił, że za pośrednictwem portalu społecznościowym zakupił 6 szt. 1000 l baniaków. Po wpłaceniu na wskazane konto pieniędzy w wysokości 270 złotych sprzedający zerwał kontakt i do dnia dzisiejszego kupujący nie otrzymała towaru ani zwrotu pieniędzy.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący 18 lipca w Chlebczynie  42-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował osobowym Oplem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,7  promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany 18 lipca w Łosicach, łosiccy policjanci, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 24-letniego mieszkańca gminy Mordy. Mężczyzna został osadzony w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze 18 miesięcy.

Nietrzeźwy kierujący 19 lipca w Czuchowie 20-letni mieszkaniec gminy Łosice  kierował osobowym Oplem w stanie nietrzeźwości, nie posiadając uprawnień do kierowania. Badanie wykazało 1,28  promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Reklama

Wypadek drogowy 21 lipca w Woźnikach doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z ustaleń policjantów 56-letni kierujący Fordem mieszkaniec Siedlec, na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w drogę podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem marki Harley 54-latkowi, który podróżował wraz z 45-letnią pasażerką oboje są mieszkańcami  pow. Częstochowskiego.  W wyniku zderzenia  kierujący oraz pasażerka motocykla doznali obrażeń ciała,  zostali przetransportowani  do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Reklama

Aut. mł.asp. Weronika Wujek Fot. KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości