W ubiegłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Nietrzeźwy kierujący 14 lipca w Sarnakach 68-letni mieszkaniec Siedlec kierował dostawczym Volkswagenem LT w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
Zdarzenie drogowe 15 lipca w Mostowie 46-letni kierujący osobowym Renaultem zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem Man kierowanym przez mieszkańca powiatu radomskiego. Jak się okazało sprawca kolizji mieszkaniec gminy Huszlew znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.
Nietrzeźwy kierujący 15 lipca w Chlebczynie 29-letni mieszkaniec gm. Sarnaki kierował Audi w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,46 promil alkoholu w organizmie.
Zatrzymany poszukiwany 15 lipca w Łosicach, łosiccy policjanci, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 26-letniego mieszkańca gminy Olszanka. Mężczyzna został osadzony w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze16 miesięcy.
Usiłowanie kradzieży drzewa 16 lipca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o wyrębie 20 sztuk drzewa typu topola i osika z działki w Nowodomkach. Pokrzywdzona 34-letnia mieszkanka gminy Platerów oszacował straty na kwotę 1500 złotych. Postępowanie powadzi KPP Łosice.
Uszkodzenie mienia 17 lipca przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia, do którego doszło Łosicach. Sprawca zdemolował wynajmowane mieszkanie poprzez umyślne zniszczenie drzwi wejściowych do mieszkania, drzwi balkonowych oraz stołu powodując straty na kwotę 4500 złotych na szkodę 80-letniej mieszki Łosic. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.
Oszustwo 17 lipca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony mieszkaniec gminy Łosice zawiadomił, że za pośrednictwem portalu społecznościowym zakupił 6 szt. 1000 l baniaków. Po wpłaceniu na wskazane konto pieniędzy w wysokości 270 złotych sprzedający zerwał kontakt i do dnia dzisiejszego kupujący nie otrzymała towaru ani zwrotu pieniędzy.
Nietrzeźwy kierujący 18 lipca w Chlebczynie 42-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował osobowym Oplem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,7 promila alkoholu w organizmie.
Zatrzymany poszukiwany 18 lipca w Łosicach, łosiccy policjanci, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 24-letniego mieszkańca gminy Mordy. Mężczyzna został osadzony w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze 18 miesięcy.
Nietrzeźwy kierujący 19 lipca w Czuchowie 20-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował osobowym Oplem w stanie nietrzeźwości, nie posiadając uprawnień do kierowania. Badanie wykazało 1,28 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.
Wypadek drogowy 21 lipca w Woźnikach doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z ustaleń policjantów 56-letni kierujący Fordem mieszkaniec Siedlec, na prostym odcinku drogi podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w drogę podporządkowaną, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem marki Harley 54-latkowi, który podróżował wraz z 45-letnią pasażerką oboje są mieszkańcami pow. Częstochowskiego. W wyniku zderzenia kierujący oraz pasażerka motocykla doznali obrażeń ciała, zostali przetransportowani do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Aut. mł.asp. Weronika Wujek Fot. KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze