W środowy poranek ok. godz. 8.20 do stanowiska kierowania PSP Łosice wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym wycieku gazu do którego doszło podczas prac budowlanych przy ul. Staszica. Stwierdzono uszkodzenie gazociągu. Na miejscu zdarzenia pracuje już policja, 5 jednostek straży pożarnej, grupa chemiczna PSP z Siedlec oraz 2 jednostki pogotowia gazowego z Siedlec. Z dwóch sąsiadujących domów ewakuowano mieszkańców. Droga jest całkowicie zablokowana. Czynności potrwają jeszcze ok. godzinę.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720306368530]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze