W najbliższą niedzielę zapraszamy na WLS"owy Mototrip. Wydarzenie rozpocznie się w samo południe na targowicy miejskiej. Następnie pasjonaci jazdy jednośladem wyruszą w trasę drogami powiatu. Organizatorami wydarzenia są motocykliści z WLS Riders, patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Mariusz Kucewicz, a Łosice.Info sprawuje patronat medialny.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze