Reklama

Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Łosickiego

03/04/2019 10:39

Drużyna klas VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach wywalczyła pierwsze miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Łosickiego, który odbył się 27 marca w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łosicach.

Po zaciętej grze na drugim miejscu uplasowała się klasa V sportowa z tej szkoły, natomiast miejsce trzecie przypadło SP w Sarnakach. Tuż za podium znalazły się zawodniczki z klas V SP nr 1 w Łosicach. Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju zdobyły uczennice: Wiktoria Kozioł i Anna Gregorczuk ze zwycięskiej drużyny, Weronika Kucewicz i Emilia Izdebska z klasy sportowej, Weronika Podlipniak z klas 5 oraz Magda Kostaruk z Sarnak.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157677536693947]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości