Miejscowy klub sportowy "Dziki Wschód" wyszedł z inicjatywą w ramach której proponuje szkołom darmowe zajęcia pn. „WF z Dzikim Wschodem Łosice”. Dzięki tym działaniom instruktorzy chcą promować różne rodzajów aktywności fizycznej wśród młodzieży oraz urozmaicać zajęcia wychowania fizycznego w szkołach. Oferta na darmowe zajęcia już trafiła do szkół.
- Realizacja programu polega na przeprowadzeniu treningu MMA w czasie lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia wpłyną pozytywnie na poprawę ogólnej sprawności, koordynacji i motoryki. Nauczą także panowania nad emocjami oraz szacunku. Taki trening składa się z rozgrzewki ogólnej, specjalistycznej oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych mających na celu naukę podstawowych kroków oraz technik, zazwyczaj bezkontaktowo - wyjaśnia Oktawian Lewandowski główny trener w klubie Dziki Wschód Łosice.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze