Reklama

Uwaga na dziury!

12/02/2013 21:06
Zima jeszcze trwa, ale już możemy obserwować jej niszczące skutki. Szczególnie niebezpieczna sytuacja panuje na drodze nr 811 w miejscowości Chybów koło Sarnak. Z powodu ubytków w nawierzchni kierowcy zmuszeni są pokonywać około 100 metrowy odcinek jezdni pod górę lewym pasem. Apelujemy o ostrożność! [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/CHYBÓW.jpg"  width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości