Zima jeszcze trwa, ale już możemy obserwować jej niszczące skutki. Szczególnie niebezpieczna sytuacja panuje na drodze nr 811 w miejscowości Chybów koło Sarnak. Z powodu ubytków w nawierzchni kierowcy zmuszeni są pokonywać około 100 metrowy odcinek jezdni pod górę lewym pasem. Apelujemy o ostrożność!
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/CHYBÓW.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
Komentarze