18 stycznia br. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanej drogi powiatowej ul. Błonie. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorców oraz mieszkańcy ulicy Błonie. [one_third] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/02/Obraz-025-w1200-h8002.jpg width= 150 height= 150 style= 2 linkstyle= pp ] [/one_third] [one_third] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/02/Obraz-027-w1200-h800.jpg width= 150 height= 150 style= 2 linkstyle= pp ] [/one_third] [one_third_last] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/02/Obraz-029-w1200-h800.jpg width= 150 height= 150 style= 2 linkstyle= pp ] [/one_third_last] [one_third] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/02/Obraz-030-w1200-h800.jpg width= 150 height= 150 style= 2 linkstyle= pp ] [/one_third] [one_third] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/02/Obraz-037-w1200-h800.jpg width= 150 height= 150 style= 2 linkstyle= pp ] [/one_third] [one_third_last] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/02/Obraz-047-w1200-h800.jpg width= 150 height= 150 style= 2 linkstyle= pp ] [/one_third_last] Żródło: powiat.losice.pl
Komentarze