Burmistrz MiG Łosice i przedstawicielka wykonawcy, firmy RAFBUD Rafał Jóźwiak z Belska Dużego, podpisali umowę na realizację zadania związanego z budową parkingu przy ulicy Piłsudskiego. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca września tego roku.
Dzięki inwestycji, na działce gminnej, tuż przy urzędzie, powstanie około 60 nowych miejsc parkingowych. Decyzja o jej realizacji, została podjęta w związku z przebudową drogi wojewódzkiej 698 – ul. Piłsudskiego oraz powiatowej – ul. 11 Listopada, gdzie zostaną zlikwidowane istniejące miejsca parkingowe. Zadanie jest finansowane z budżetu Miasta i Gminy Łosice. Jego wykonanie będzie kosztowało 536 681,26 zł. brutto. Planowany termin ukończenia budowy to 30 września 2020r.
Źródło: UMiG ŁosiceTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze