Reklama

Umowa na budowę parkingu przy ul. Piłsudskiego podpisana

20/04/2020 15:04

Burmistrz MiG Łosice i przedstawicielka wykonawcy, firmy RAFBUD Rafał Jóźwiak z Belska Dużego, podpisali umowę na realizację zadania związanego z budową parkingu przy ulicy Piłsudskiego. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca września tego roku.

Dzięki inwestycji, na działce gminnej, tuż przy urzędzie, powstanie około 60 nowych miejsc parkingowych. Decyzja o jej realizacji, została podjęta w związku z przebudową drogi wojewódzkiej 698 – ul. Piłsudskiego oraz powiatowej – ul. 11 Listopada, gdzie zostaną zlikwidowane istniejące miejsca parkingowe. Zadanie jest finansowane z budżetu Miasta i Gminy Łosice. Jego wykonanie będzie kosztowało 536 681,26 zł. brutto. Planowany termin ukończenia budowy to 30 września 2020r.

Źródło: UMiG Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości