Reklama

Turniej Piłki Ręcznej ph."100 lat Niepodległości"

05/03/2018 12:27

W piątek, 2 marca na hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Turniej Piłki Ręcznej ph."100 lat Niepodległości" dla klas IV i młodszych Szkoły Podstawowej o Puchar Zarządu Klubu PUKS "JEDYNKA" Łosice.

Organizatorem turnieju był Powiatowy Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA" Łosice oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach. W turnieju wystąpiły zespoły: PUKS "JEDYNKA" Łosice;   SP Huszlew; SP Nr 2 Łosice oraz dwa zespoły dziewcząt z "JEDYNKI" Łosice i SP 2 Łosice. Uczestnicy turnieju dzielnie walczyli do samego końca, grając mecz każdy z każdym.

Reklama

Wśród chłopców turniej wygrał zespół gospodarzy PUKS Jedynka Łosice, drugie miejsce zajął zespół SP Huszlew, a trzecie SP Nr 2 Łosice. Wśród dziewczynek lepsze okazały się zawodniczki z JEDYNKI. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnikom i zawodniczkom, którzy szczególnie się wyróżnili wręczono medale.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki turnieju:

SP Huszlew Filip Jańczuk, Igor Tymoszuk SP Nr 2 Łosice Nikodem Marczuk, Adam Hornowski, Natalia Wojtaś, Amelia Starosielska JEDYNKA Łosice Mateusz Boruta, Szymon Domański, Weronika Kucewicz, Julita Bobryk, Natasza Andrzejczuk.

Zarząd Klubu PUKS „JEDYNKA” Łosice serdecznie dziękuje Rodzicom i Sponsorom za wsparcie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Łosice za współfinansowanie uczestnictwa w rywalizacji sportowej. Jednocześnie życzy dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom oraz zachęca do wspólnej rywalizacji w podobnych turniejach.

Tekst i foto: Tomasz Piotrowski [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157688478923960]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości