17 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych z Powiatu Łosickiego w kategorii dzieci, którego organizatorem był Łosicki Szkolny Związek Sportowy. Dyrektor ZS Nr 1 Wiktor Boruta rozpoczął turniej, a na zakończenie wręczył puchary zwycięskim drużynom.
Wyniki rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Łosickiego:
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach I zespół II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach II zespół III miejsce Szkoła Podstawowa w Huszlewie IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łosicach
Tekst/foto Zarząd PUKS” Jedynka” Łosice
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157676881616538]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze