Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łosicach oraz Łosickiego Domu Kultury serdecznie zapraszają na Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt organizowany w ramach projektu Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowanego do dzieci ze szkół podstawowych pn. „Szczypiornista Szkoła”. Turniej odbędzie się 21 listopada o godz 15.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze