Reklama

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach

05/06/2017 08:00

26 maja 2017 roku na boisku "Orlik" w Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. Organizatorem turnieju był Powiatowy Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA" Łosice oraz Gimnazjum Nr 1 w Łosicach.  W turnieju wystąpiły zespoły PUKS "JEDYNKA" Łosice; Gimnazjum Nr 2 Łosice; Gimnazjum Huszlew; Gimnazjum Niemojki oraz reprezentanci klas I LO Nr 1 Łosice.

Piękna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji, ale dopiero ostatni mecz wyłonił zwycięzcę.  Turniej wygrał zespół LO, drugie miejsce zajęło Gim. Nr 2, trzecie Gim. Nr 1, czwarte Niemojki i piąte Huszlew. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnikom, którzy szczególnie się wyróżnili wręczono  statuetki oraz medale. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Wachowicz (Gim Nr 2 Łosice); najlepszym  bramkarzem został Cezary Tarasiuk (Gim Nr 1 Łosice); najlepszym strzelcem został Hubert Kubiński (LO).

Reklama

Zarząd Klubu PUKS „JEDYNKA” Łosice serdecznie dziękuje Rodzicom i Sponsorom za wsparcie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Łosice za współfinansowanie uczestnictwa w rywalizacji sportowej. Jednocześnie życzy dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom oraz zachęca do wspólnej rywalizacji w podobnych turniejach.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157681722246973]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości