Reklama

Turniej Piłki Nożnej Chłopców dla klas IV i młodszych Szkoły Podstawowej o Puchar Zarządu Klubu PUKS "JEDYNKA" Łosice.

21/11/2017 12:05

17 listopada 2017 roku na hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców dla klas IV i młodszych Szkoły Podstawowej o Puchar Zarządu Klubu PUKS "JEDYNKA" Łosice.

Organizatorem turnieju był Powiatowy Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA" Łosice oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach.  W turnieju wystąpiły zespoły PUKS "JEDYNKA" Łosice; SP Nr 2 Łosice; SP Huszlew oraz SP Kornica. Turniej wygrał zespół SP Kornica, drugie miejsce zajął zespół A Jedynka Łosice , trzecie SP Nr 2 Łosice, czwarte SP Huszlew i piąte zespół B Jedynka Łosice. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary.

Reklama

Zarząd Klubu PUKS „JEDYNKA” Łosice serdecznie dziękuje Rodzicom i Sponsorom za wsparcie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Łosice za współfinansowanie uczestnictwa w rywalizacji sportowej. Jednocześnie życzy dalszych sukcesów zawodnikom i trenerom oraz zachęca do wspólnej rywalizacji w podobnych turniejach.

Tekst i foto: Tomasz Piotrowski [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157689876617185]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości