Reklama

Turniej dzikich drużyn

08/05/2015 14:33

1 maja br. Łosicki Dom Kultury zorganizował na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIKICH DRUŻYN rocznik 1999 i starszych.  W turnieju uczestniczyło 12 zespołów z podziałem na trzy grupy.

Grupa A

BEZIMIENNI; 9 pkt, bramki 9:0 OLSZANKA; 4 pkt, 1:1 FC PLAST; 3 pkt, 2:5 GANG ALBANII; 1 pkt, 0:6

GRUPA B

RKS; 7 pkt, bramki 4:0 EKIPA PIWNI; 5 pkt, 2:1 ŻUROBICE; 3 pkt, 3:2 PROFESJONALNI; 1 pkt, 1:7

GRUPA C

TARTAK MOSKWA; 9 pkt, bramki 14:1 HUSZLEW; 2 pkt, 2:3 ZESPÓŁ II; 2 pkt,1:7 ZAWODÓWKA; 2 pkt,0:6

W finale zmierzyły się trzy zespoły, które zajęły następujące miejsca:

I miejsce - BEZIMIENNI; 6 pkt, 4:1 II miejsce - TARTAK MOSKWA; 3 pkt, 2:2 III miejsce – RKS; 0 pkt, 0:3

Podczas turnieju wyłoniono i wyróżniono statuetką Najlepszego Zawodnika Dominika Jaszczuka z drużyny Bezimienni a tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył Daniel Starosielski z Tartak Moskwa. Wszystkie mecze rozegrane podczas turnieju były sędziowane przez Dariusza Mirońskiego oraz Stanisława Wyrzykowskiego.

Reklama

Dziękujemy za liczną frekwencję i doping!

Tekst i Foto: Monika Obrępalska, Łosicki Dom Kultury

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650142993283]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości