1 maja br. Łosicki Dom Kultury zorganizował na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIKICH DRUŻYN rocznik 1999 i starszych. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów z podziałem na trzy grupy.
Grupa A
BEZIMIENNI; 9 pkt, bramki 9:0 OLSZANKA; 4 pkt, 1:1 FC PLAST; 3 pkt, 2:5 GANG ALBANII; 1 pkt, 0:6GRUPA B
RKS; 7 pkt, bramki 4:0 EKIPA PIWNI; 5 pkt, 2:1 ŻUROBICE; 3 pkt, 3:2 PROFESJONALNI; 1 pkt, 1:7GRUPA C
TARTAK MOSKWA; 9 pkt, bramki 14:1 HUSZLEW; 2 pkt, 2:3 ZESPÓŁ II; 2 pkt,1:7 ZAWODÓWKA; 2 pkt,0:6W finale zmierzyły się trzy zespoły, które zajęły następujące miejsca:
I miejsce - BEZIMIENNI; 6 pkt, 4:1 II miejsce - TARTAK MOSKWA; 3 pkt, 2:2 III miejsce – RKS; 0 pkt, 0:3
Podczas turnieju wyłoniono i wyróżniono statuetką Najlepszego Zawodnika Dominika Jaszczuka z drużyny Bezimienni a tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył Daniel Starosielski z Tartak Moskwa. Wszystkie mecze rozegrane podczas turnieju były sędziowane przez Dariusza Mirońskiego oraz Stanisława Wyrzykowskiego.
Dziękujemy za liczną frekwencję i doping!
Tekst i Foto: Monika Obrępalska, Łosicki Dom Kultury
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650142993283]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze