Reklama

Tragiczny wypadek w którym zginął 29letni kierowca

05/02/2024 11:04

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież drzewa 29 stycznia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży 221 sztuk drzewa w Bindudze. Pokrzywdzona 45-letnia mieszkanka gminy Sarnaki utracone mienie oszacowała na kwotę 2500 zł. Postępowanie powadzi KPP Łosice.

Kradzież drzewa 29 stycznia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży 650 sztuki drzewa w Boninie. Pokrzywdzona 59-letnia mieszkanka gminy Sarnaki utracone mienie oszacowała na kwotę 8000 zł. Postępowanie powadzi KPP Łosice.

Reklama

Oszustwo komputerowe 29 stycznia w KPP Łosice 21-letnii mieszkaniec gminy Sarnaki zgłosił, że nieznana osoba na portalu aukcyjnym zamieściła ogłoszenie o sprzedaży konsoli „PlayStation”. Po wpłaceniu na wskazane konto 5600 zł sprzedający zerwał kontakt i do dnia dzisiejszego kupujący nie otrzymał towaru.

Zatrzymany poszukiwany 30 stycznia, łosiccy policjanci, działając na podstawie sądowych nakazu doprowadzenia oraz listów gończych zatrzymali 5 poszukiwanych celem osadzenia w zakładach karnych. Były to osoby, które wcześniej prowadziły samochody pod wpływem alkoholu i nie zgłaszały się do zakładów karnych celem odbycia zasądzonych kar.

Reklama

Wypadek drogowy 30 stycznia w m. Kolonia Hruszniew doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak wynika z ustaleń policjantów 29-letni kierowca skody, który podróżował sam, z nieznanych na tę chwilę przyczyn, na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, uderzył w drzewo, doprowadzając do wywrócenia pojazdu na dach. Niestety 29- latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący 31 stycznia w Łosicach, 41-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował osobowym volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy kierujący 1 lutego w Mierzwicach 61-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował osobowym volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,66 promila alkoholu w organizmie.

Zgon 04 lutego w Mierzwicach, w rzece Bug znaleziono zwłoki 37-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Na miejscu wykluczono udział osób trzecich. Na polecenie Prokuratora Rejonowego w Siedlcach zwłoki zabezpieczono. Postępowanie pod nadzorem prokuratury prowadzi KPP w Łosicach.

Reklama

mł.asp. Weronika Wujek oficer prasowy KPP w Łosicach

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości