Tragiczny finał na drodze i kosztowna lekcja zaufania – kronika policyjna

Minione dni na terenie powiatu łosickiego obfitowały w zdarzenia drogowe i interwencje związane z brakiem rozwagi uczestników ruchu. Policjanci odnotowali tragiczny wypadek śmiertelny, zatrzymali nietrzeźwych kierujących oraz osobę prowadzącą pojazd bez uprawnień. Funkcjonariusze przyjęli również zawiadomienie o oszustwie „na inwestycje”, w wyniku którego mieszkanka gminy Łosice straciła ponad 58 tysięcy złotych.

Wypadek
28 października w Kornica-Kolonia, kierowca osobowej Toyoty na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą Scania z naczepą kierowaną przez 52-letniego mieszkańca pow. bialskiego. W wyniku zdarzenia kierujący osobówką 27-letni mieszkaniec pow. siedleckiego poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach.

Kierujący bez uprawnień
29 października policjanci ruchu drogowego w Łosicach zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego kierującego Skodą. Mężczyzna poruszał się ul. Międzyrzecką, jadąc pod prąd drogą jednokierunkową.  Jak się okazało, mieszkaniec Łosic prowadził samochód pomimo braku uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo „na inwestycje”
30 października w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 59-letnia mieszkanka gminy Łosice, został wprowadzona w błąd co do autentyczności inwestycji. Nieznani sprawcy namówili kobietą do zainwestowania ponad 58 000 złotych w złoto. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Apelujemy o ostrożność!
Nie inwestujmy pieniędzy za pośrednictwem nieznanych platform i nie ufajmy osobom, które obiecują szybki zysk. Zanim podejmiemy decyzję finansową, sprawdźmy wiarygodność firmy i skontaktujmy się z zaufanym doradcą lub rodziną.

Pamiętajmy, prawdziwe inwestycje nie wymagają pośpiechu, a oszuści zawsze liczą na naszą emocjonalną reakcję.

Nietrzeźwy rowerzysta
31 października w Nowej Kornicy 66-letni mieszkaniec gminy Łosice  kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,68 promila alkoholu w organizmie. Dalsze czynności w sprawie prowadzone będą przez KPP w Łosicach.

Nietrzeźwy kierujący
1 listopada w Niemojkach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna, kierował Peugeotem, będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało 1,56 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Nietrzeźwy kierujący
1 listopada w Horoszkach Dużych policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna, kierował Volkswagenem, będąc w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

asp. Weronika Wujek

 

 

 

 

 

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    danmark - niezalogowany 2025-11-03 17:23:11

    Ul. Międzyrzecka jednokierunkowa?? Od kiedy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Najnowsze wiadomości