Reklama

Targowica czeka na otwarcie

09/01/2013 17:36

Na początku grudnia informowaliśmy o zakończeniu prac przy modernizacji łosickiej targowicy. Jak do tej pory nie zostało ono jednak otwarte dla kupców. Burmistrz Łosic Pan Janusz Kobyliński przyznał, że chodzi o kwestie formalne. W piątek 11 stycznia zostanie podpisany aneks do umowy w Urzędzie Marszałkowskim, który wsparł budowę kwotą 1 mln złotych. Następnie trzeba będzie poczekać na oficjalną wizytę jego przedstawicieli w Łosicach, którzy sprawdzą czy wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Otwarcie bram dla handlarzy może nastąpić pod koniec stycznia, bądź w lutym.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości