Na początku grudnia informowaliśmy o zakończeniu prac przy modernizacji łosickiej targowicy. Jak do tej pory nie zostało ono jednak otwarte dla kupców. Burmistrz Łosic Pan Janusz Kobyliński przyznał, że chodzi o kwestie formalne. W piątek 11 stycznia zostanie podpisany aneks do umowy w Urzędzie Marszałkowskim, który wsparł budowę kwotą 1 mln złotych. Następnie trzeba będzie poczekać na oficjalną wizytę jego przedstawicieli w Łosicach, którzy sprawdzą czy wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Otwarcie bram dla handlarzy może nastąpić pod koniec stycznia, bądź w lutym.
Komentarze