W niedzielę mieliśmy okazję podziwiać bogactwo naturalnego krajobrazu przedstawione na wystawie fotograficznej. Na scenie natomiast goszczono dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe ze Szkół, Świetlic Wiejskich oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Platerowie . Pojawił się również zespół rockowy „Wschód” z Łosic oraz Szkoła Tańca pani Agnieszki Dudziuk – „Manufaktura”. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Zespołu Pieśni i Tańca – „Pasieka” oraz Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej “ Chodowiacy ” . Na zakończenie wystąpiły zespoły grające muzykę rozrywkową: Xenon, Bayera, MIG oraz Megam.
Publiczność dopisała i świetnie bawiła się na festynie. Na imprezie mieliśmy okazję spotkać również wójta gminy Platerów - Jerzego Garuckiego, który również czynnie włączył się w organizację przedsięwzięcia. Gratulujemy Organizatorom bardzo dobrego przygotowania imprezy i za rok znów się spotkamy.
Foto: Anna Tarkowska, Kamil Lewczuk, Joanna Kucewicz
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157645522660866]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze