Najprawdopodobniej wkrótce przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach powstanie sygnalizacja świetlna. Zarząd Województwa Mazowieckiego w odpowiedzi na list radnej Miasta i Gminy Łosice Pani Wandy Dołęgowskiej wyraził chęć współpracy w celu poprawienia bezpieczeństwa przechodniów na ulicy Bialskiej. Czekamy teraz na przesłanie kosztorysu sygnalizacji przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, następnie sprawą zajmiemy się na radzie - poinformował burmistrz Łosic Pan Janusz Kobyliński.
Komentarze