Reklama

Sygnalizacja świetlna w Łosicach?

11/02/2013 17:17
Najprawdopodobniej wkrótce przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łosicach powstanie sygnalizacja świetlna. Zarząd Województwa Mazowieckiego w odpowiedzi na list radnej Miasta i Gminy Łosice Pani Wandy Dołęgowskiej wyraził chęć współpracy w celu poprawienia bezpieczeństwa przechodniów na ulicy Bialskiej. Czekamy teraz na przesłanie kosztorysu sygnalizacji przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, następnie sprawą zajmiemy się na radzie - poinformował burmistrz Łosic Pan Janusz Kobyliński.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości