Znamy już wyniki głosowania mieszkańców powiatu w wyborach do sejmu i senatu. Bezapelacyjnym zwycięzcą na naszym terenie w wyborach do sejmu okazał się Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, bowiem na kandydatów z tej listy oddano w naszym powiecie 56,73 proc. głosów. Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe zdobyło u nas 15,93 proc. poparcia, natomiast trzeci co do wielkości procent poparcia w powiecie łosickim uzyskał Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po.NIPl Zieloni, zdobywając 9,87 proc. poparcia. W wyborach do senatu w powiecie łosickim również zwyciężył kandydat KW PiS zdobywając na naszym terenie 55,88 proc. głosów poparcia. Sprawdźcie pozostałe szczegółowe dane obrazujące, jak głosowali mieszkańcy powiatu.
Frekwencja na terenie powiatu wyniosła 70,97 proc.














Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze