18 listopada w Łosickim Domu Kultury miał miejsce Pierwszy Łosicki Dzień Seniora. Patronem honorowym wydarzenia był burmistrz Mariusz Kucewicz. Uświetnił je Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół "Zakrze Śpiewa" oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Organizatorem był Zarząd Łosickiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157687786304592]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze