5 października miało miejsce uroczyste rozpoczęcie działalności Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Na hali sportowej RCKU w Łosicach gościliśmy zawodników, kibiców i lokalne media, a gościem honorowym otwarcia był Burmistrz Janusz Kobyliński. Nikt z obecnych nie mógł narzekać na brak satysfakcji i wrażeń podczas rozegranych meczy. Zawodnicy z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem walczyli o kolejne punkty.
Wyniki I Rundy PLPR przedstawiają się następująco: Zespół Szkół nr 3 - Absolwenci LO 13 : 13 Zespół Szkół nr 2 - Hydrokop 16 : 31 Zespół Szkół nr 1 - Łosiczanka 16 : 29

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze