Kochani w ciągu wczorajszej zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udało się pobić zeszłoroczny rekord. Jak podaje Dorota Kozłowska - kierownik łosickiego Sztabu WOŚP - pobiliśmy rekord i mamy 34.386,13 zł, a w roku 2013 było 33.724,84 zł. Cieszymy się i gratulujemy wszystkim zaangażowanym osobom.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze