Reklama

Rekordowa zbiórka WOŚP w Łosicach

13/01/2014 19:27

Kochani w ciągu wczorajszej zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy udało się pobić zeszłoroczny rekord. Jak podaje Dorota Kozłowska - kierownik łosickiego Sztabu WOŚP - pobiliśmy rekord i mamy 34.386,13 zł, a w roku 2013  było 33.724,84 zł. Cieszymy się i gratulujemy wszystkim zaangażowanym osobom.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości