Reklama

Łosiccy policjanci u harcerzy

10/06/2013 14:29
W dniach 7-9 czerwca na terenie naszego powiatu odbyły się VII Hufcowe Manewry Techniczno – Obronne Obrony Cywilnej ZHP w Nowosielcu. Korzystając z tej okazji łosiccy policjanci przeprowadzili z harcerzami szereg prezentacji oraz pogadanek profilaktycznych z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. [column size="1-3" last="0" style="0"][frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/DSCN2291.jpg" width="150" height="150" linkstyle="pp"][/column] [column size="1-3" last="0" style="0"][frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/DSCN2301.jpg" width="150" height="150" linkstyle="pp"][/column] [column size="1-3" last="1" style="0"][frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/DSCN2297.jpg" width="150" height="150" linkstyle="pp"][/column] Druhny i druhowie z terenu Siedleckiego i Łosickiego którzy, brali udział w manewrach odbyli spotkanie z łosickimi policjantami.Oprócz podniesienia wiedzy z zakresu bezpiecznego zachowania się na drogach, sposobów unikania zagrożeń mogli porozmawiać o służbie policjanta mieli też okazję zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym w codziennej służbie. Każdy mógł dmuchnąć w urządzenie do badania stanu trzeźwości czy poznać działanie ręcznego miernika prędkości. Oprócz tego harcerze mieli sporo atrakcji które zaserwowali im ratownicy medyczni, straż pożarnai inne służby cywilne. aspirant Tomasz Zozula DK/Łosice [DJ]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości