Na najbliższy wtorek zaplanowano kolejną w tym roku akcję poboru krwi w ambulansie. Hornowi dawcy krwi będą mogli podzielić się tym cennym darem w godz. 9:00 - 12:00 przy Domu Kultury w Łosicach.
- Wszystkich ludzi dobrego serca, którzy bezinteresownie chcą pomóc potrzebującym tego bezcennego leku bardzo serdecznie zapraszam – mówi Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach Grażyna Kasprowicz.
W ramach dwóch poprzednich tegorocznych akcji pozyskano już 22,95 l krwi. - W imieniu swoim oraz ludzi chorych, którym krew uratowała życie lub zdrowie serdecznie dziękuję. Liczy się każda kropla krwi, bo krew to lek, którego niczym nie da się zastąpić. – dodaje Grażyna Kasprowicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze