W wtorek 28 lutego 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach odbyła się odprawa roczna z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Tomasza Michułki. Podczas odprawy podsumowano pracę łosickich policjantów w 2016 roku. 


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze