Wybudowanie pływalni w naszym mieście byłoby bardzo dobrą inwestycją. W ponad jedenastotysięcznym mieście nie ma obiektu tego typu. Wielu mieszkańców Łosic korzysta z basenów w Międzyrzecu Podlaskim czy w Białej Podlaskiej. Budowa takiego obiektu w znaczący sposób zmniejszyłaby tę sytuację. Pływalnia mogłaby stać się doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku dla wszystkich mieszkańców Łosic . Zalew łosicki mógłby być użytkowany jako kąpielisko w sezonie letnim , lecz i na to nie możemy liczyć.
Pan Paweł Czmoch ma w planach zorganizować zbieranie podpisów od mieszkańców Łosic w sprawie budowy pływalni w naszym mieście. Liczba podpisów zdecyduje o skierowaniu petycji do władz miasta o poparcie i pomysłu oraz zrealizowania go. Życzymy powodzenia oraz zachęcamy Was do poparcia inicjatywy.
Komentarze