Reklama

Pływalnia w Łosicach - Czy ta inwestycja byłaby możliwa do zrealizowania?

27/07/2013 10:36
Wybudowanie pływalni w naszym mieście byłoby bardzo dobrą inwestycją. W ponad jedenastotysięcznym mieście nie ma obiektu tego typu. Wielu mieszkańców Łosic korzysta z basenów w Międzyrzecu Podlaskim czy w Białej Podlaskiej. Budowa takiego obiektu w znaczący sposób zmniejszyłaby tę sytuację. Pływalnia mogłaby stać się doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku dla wszystkich mieszkańców Łosic . Zalew łosicki mógłby być użytkowany jako kąpielisko w sezonie letnim , lecz i na to nie możemy liczyć.  Pan Paweł Czmoch ma w planach zorganizować zbieranie podpisów od mieszkańców Łosic w sprawie budowy pływalni w naszym mieście. Liczba podpisów zdecyduje o skierowaniu petycji do władz miasta o poparcie i pomysłu oraz zrealizowania go. Życzymy powodzenia  oraz zachęcamy Was do poparcia inicjatywy.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości