W imieniu Organizatorów zapraszamy na platerowski "Piknik nad stawem". Wydarzenie zaplanowano na 26 czerwca i rozpocznie się o godzinie 11-tej, turniejem piłki nożnej.
W programie znalazł się również mecz siatkówki i biegi dla miłośników tego rodzaju aktywności. Ponadto na platerowskiej scenie zagoszczą młodzi artyści a po ich występach zobaczymy pokazy przygotowane przez Krzysztofa Golonkę, Zespół Pieśni i Tańca Pasieka i Moko Bęc.
Imprezie towarzyszyły będą animacje i gry, warsztaty oraz kiermasz ze stoiskami przygotowanymi przez KGW. Natomiast miłośnicy sportów wodnych, będą mogli skorzystać z przejażdżki motorówką.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze