Reklama

Pijani za kółkiem

21/06/2021 13:34

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Jazda „na zakazie” 15 czerwca 2021 r. w Horoszkach Dużych, 45-letnia mieszkanka powiatu bialskiego kierowała skodą pomimo orzeczonego zakazu sądowego. KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwi kierowcy 15 czerwca 2021 r. w miejscowości Szpaki Kolonia 42-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował ciągnikiem rolniczym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

16 czerwca 2021 r. w Łosicach, 41-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

20 czerwca 2021 r. w Łosicach, 33-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował fordem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Oszustwo 16 czerwca 2021 r. nieznany sprawca podszywając się pod znajomą 38-letniej mieszkanki gminy Olszanka, wysłał do pokrzywdzonej wiadomość za pośrednictwem komunikatora internetowego dotyczącą płatności BLIK, w wyniku czego pokrzywdzona podała kod autoryzacyjny i utraciła ze swojego rachunku bankowego 1000 zł.

Reklama

Groźby karalne 18 czerwca 2021 r. w KPP w Łosicach 35-letni mieszkaniec gminy Platerów złożył zawiadomienie dotyczące gróźb kierowanych wobec niego przez innego mieszkańca tej samej gminy. Kierowane groźby wzbudziły w pokrzywdzonym obawę ich spełnienia, KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości