Nagrody Sezon 2011
Nagrody Sezon 2012
Rally Barbórka BIS 11.12.20112 miejsce w klasie, 6 miejsce w generalce Super Próba o Puchar Prezesa Automobilklubu Centrum 1 miejsce w klasie, 4 w generalce Rally Mazowieckie Szutry 06.11.2011 5 miejsce w klasie, 26 w generalce Rally Sprint 09.10.11 - Biała Podlaska 2 miejsce Rally Sprint 25.09.11 - Biała Podlaska 3 miejsce Rally Sprint "Rajd Niepodległości" 1 miejsceRally Piaseczno
1 miejsce w klasie, 11 miejsce w generalce
Puchar Toru Słomczyn III Runda
1 miejsce w klasie, 6 w generalce
Puchar Toru Słomczyn IV Runda
2 miejsce w klasie, 7 w generalce
Puchar Toru Słomczyn V Runda
3 miejsce w klasie, 6 w generalce
Obecnie WRT zajmuje 1 miejsce w klasyfikacji generalnej klasy 4 RSMPAC 2012 http://www.ak-centrum.pl/rsmppc/2012/wyniki/klasa4.htm [nggallery id=18]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze