W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Oszustwo
24 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona mieszkanka gminy Sarnaki, zamówiła w firmie stolarskiej wykonanie mebli ogrodowych, za który wpłaciła zaliczkę w kwocie 2000 złotych. Do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.
Oszustwo komputerowe
25 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 42-letnia mieszkanka gminy Huszlew zgłosiła, że za pośrednictwem sklepu internetowego zamówiła telefon komórkowy. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu przesyłki w kwocie 300 zł otrzymała towar niezgodny z opisem.
Kierujący bez uprawnień
25 marca policjanci ruchu drogowego w Łosicach zatrzymali do kontroli drogowej 56-letniego kierującego Citroenem. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Łosice nie tylko prowadził pojazd, który nie posiadał aktualnych badań technicznych, ale również kierował samochodem pomimo cofniętych uprawnień. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.
Zatrzymany poszukiwany
27 marca w Siedlcach, łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 37-letniego mieszkańca Siedlec. Mężczyzna po opłaceniu zaległych grzywien został zwolniony.
mł.asp. Weronika Wujek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze