Oszustwa, zatrzymania i kierujący bez uprawnień - czyli przegląd kroniki kryminalnej

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
24 marca  w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona  mieszkanka gminy Sarnaki, zamówiła w firmie stolarskiej wykonanie mebli ogrodowych, za który wpłaciła zaliczkę w kwocie 2000 złotych. Do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Oszustwo komputerowe
25 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 42-letnia mieszkanka gminy Huszlew zgłosiła, że za pośrednictwem sklepu internetowego zamówiła telefon komórkowy. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu przesyłki w kwocie 300 zł otrzymała towar niezgodny z opisem.

Kierujący bez uprawnień
25 marca policjanci ruchu drogowego w Łosicach zatrzymali do kontroli drogowej 56-letniego kierującego Citroenem. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Łosice nie tylko prowadził pojazd, który nie posiadał aktualnych badań technicznych, ale również kierował samochodem pomimo cofniętych uprawnień. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Zatrzymany poszukiwany
27 marca w Siedlcach, łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 37-letniego mieszkańca Siedlec. Mężczyzna po opłaceniu zaległych grzywien został zwolniony.

 

mł.asp. Weronika Wujek

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Najnowsze wiadomości