Reklama

Orszak trzech króli

04/01/2022 14:50

W uroczystość Objawienia Pańskiego serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. Będzie to czas wyrazu radości z Bożego Narodzenia oraz wspólnego kolędowania. Zapraszamy pastuszków, aniołków i inne postacie związane z Narodzeniem Pana Jezusa - zaprasza Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK. 

- Rozpoczynamy wspólnym kolędowaniem o godz. 12:00 w kościele pw. Trójcy Świętej w Łosicach, powitamy Trzech Króli, a następnie wraz z nimi wyruszymy w radosnym orszaku do stajenki przy kościele pw. św. Zygmunta Króla w Łosicach - uczestnicy Orszaku otrzymają korony i śpiewniki

Reklama

- ok godz. 13:15 zapraszamy na kolędowanie w drodze z grupą kolędniczą Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej, która przybędzie pod Wasze posesje, bloki by pokrzepić Was kolędą i wspólnie pokolędować (na osiedlach zatrzymamy się na dłużej). Dołączcie do nas… harmonogram poniżej...

Uczestnicząc w Orszaku bądźmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i innych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości