Odznaczenie "Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa" przyznał asp. sztab. Tomaszowi Zozuli - oficerowi prasowemu KPP w Łosicach, Prezydent RP. Funkcjonariusza odznaczono srebrnym "Medalem za Długoletnią Służbę". Uroczyste odznaczenie miało miejsce podczas obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Polski w KWP zs. w Radomiu, kiedy dokonano uroczystego odsłonięcia tablicy upamiętniającej insp. gen. Mariana Borzęckiego, Komendanta Głównego Policji Państwowej, patrona mazowieckich policjantów.
Asp. sztab Tomasz Zozula pełni służbę w KPP w Łosicach już 22 lata. Służył w patrolu, był dzielnicowym w gminie Sarnaki, uzyskał w 2009 roku tytuł "najpopularniejszego dzielnicowego powiatu łosickiego". Od 5 lat jest oficerem prasowym KPP w Łosicach.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze