Dzięki utwardzeniu terenu przy dawnym LOK-u powstało 28 nowych miejsc parkingowych w mieście.
W ramach inwestycji wykonano nawierzchnię z betonowych płyt ażurowych i kostki prefabrykowanej. Dla poprawy komfortu parkowania utwardzono ponad 900 m2 działki gminnej. Warto wspomnieć, że jest to już kolejna miejska inwestycja tego typu - w listopadzie ubiegłego roku na cele parkingowe udostępniono również teren przy ul. Kilińskiego.
For. UMiG Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze