W naszym miasteczku przy rondzie została otworzona nowa restauracja o nazwie ORCHIDEA.
Lokal jest spory, czysty i latwo dostępny - znajduje się w samym centrum Łosic.
Nietrudno go nie zauważyc. W lokalu mozemy zjeść domowe jedzenie po przystępnych cenach.
Potrawy są przygotowywane na miejscu, więc żadne mrożonki nie wchodzą w grę. Dodatkowo spory wybór napojów i alkoholi.
Włascicielka lokalu otworzyla ten lokal, ponieważ w centrum miasta nic podobnego nie było - chciala żeby mieszkancy jak i przejezdni mogli sobie usiąść w miłej atmosferze oraz delektować się serwowanymi pysznościami.
[one_third]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013280.jpg" linkstyle="pp"]
[/one_third]
[one_third]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013284.jpg" linkstyle="pp"]
[/one_third]
[one_third_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013285.jpg" linkstyle="pp"]
[/one_third_last]
[one_third]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013286.jpg" linkstyle="pp"]
[/one_third]
[one_third]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013287.jpg" linkstyle="pp"]
[/one_third]
Komentarze