Reklama

Nowa restauracja w centrum Łosic

26/04/2012 10:59
W naszym miasteczku przy rondzie została otworzona nowa restauracja o nazwie ORCHIDEA. Lokal jest spory, czysty i latwo dostępny - znajduje się w samym centrum Łosic. Nietrudno go nie zauważyc. W lokalu mozemy zjeść domowe jedzenie po przystępnych cenach. Potrawy są przygotowywane na miejscu, więc żadne mrożonki nie wchodzą w grę. Dodatkowo spory wybór napojów i alkoholi. Włascicielka lokalu otworzyla ten lokal, ponieważ w centrum miasta nic podobnego nie było - chciala żeby mieszkancy jak i przejezdni mogli sobie usiąść w miłej atmosferze oraz delektować się serwowanymi pysznościami. [one_third] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013280.jpg" linkstyle="pp"] [/one_third] [one_third] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013284.jpg" linkstyle="pp"] [/one_third] [one_third_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013285.jpg" linkstyle="pp"] [/one_third_last] [one_third] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013286.jpg" linkstyle="pp"] [/one_third] [one_third] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/P1013287.jpg" linkstyle="pp"] [/one_third]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości