Reklama

Nowa kadencja - nowe wyzwania

07/05/2024 12:39

Wczoraj, w uroczystej atmosferze, odbyło się zaprzysiężenie nowo wybranych radnych Miasta i Gminy Łosice oraz ślubowanie burmistrza Mariusza Kucewicza. Ewa Hornowska została wybrana na przewodniczącą Rady, natomiast funkcję zastępcy objął Mariusz Zacharczuk.

Do Rady Miasta i Gminy Łosice zostali wybrani następujący przedstawiciele: Karol Kordaczuk - OKRĘG 1 Roman Jan Kasprowicz - OKRĘG 2 Marzanna Agnieszka Izdebska - OKRĘG 3 Tadeusz Zbigniew Jakoniuk - OKRĘG 4 Mirosław Grzegorz Dymowski - OKRĘG 5 Elżbieta KNAPIUK - OKRĘG 6 Marek Kalicki - OKRĘG 7 Anna Beata Kozioł - OKRĘG 8 Ewa Hornowska - OKRĘG 9 Beata Wiewiórka - OKRĘG 10 Barbara Szymaniuk - OKRĘG 11 Romuald Piotr Jóźwiaczuk - OKRĘG 12 Radosław Cieśluk - OKRĘG 13 Mariusz Jan Zacharczuk - OKRĘG 14 Anna Sulińska - OKRĘG 15 Nowi radni, reprezentujący różnorodne społeczności lokalne, zobowiązali się do działania na rzecz dobra mieszkańców Miasta i Gminy Łosice. Ich misją będzie podejmowanie decyzji służących rozwojowi infrastruktury, edukacji, kultury oraz inicjowanie działań wspierających przedsiębiorczość lokalną i dbałość o środowisko. Fot. Kamil Sakowski/Łosice.info [gallery ids="113590,113591,113592,113593,113594,113595,113596,113597,113598,113599,113600,113601,113602,113603,113604,113605,113606,113607,113608,113609,113610,113611"]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości