Reklama

Nowa inwestycja w Łosicach-BASEN

13/08/2013 17:22
„Na plaży słońce praży, tu bladość ciał zanika,  wśród tłumu wczasowiczów dziewczyna ratownika.”

Tak śpiewali artyści Wałów Jagiellońskich, a czy taki obrazek jest możliwy w Łosicach? Okazuje się, że tak! Jak podaje portal Podlasie.24, samorząd Miasta i Gminy Łosice pozyskał już 600tyś zł na budowę odkrytego basenu z funduszu PROW. Planowana jest także modernizacja całego obszaru jeziorka, gdzie zamierza się wykonać ścieżkę rowerową. Obiekt składałby się z dwóch basenów – mniejszego z przeznaczeniem dla dzieci i większego o półtorametrowej głębokości dla dorosłych. Baseny mają być  wyposażone w system filtrów i wymiany wody. Planowane jest także zatrudnienie ratownika, który czuwałby nad bezpieczeństwem kąpiących się. Plany ambitne i godne pochwały. Mamy nadzieję, że inwestycję uda się zrealizować i już za rok będziemy podziwiać wdzięki „dziewczyny ratownika”  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości