W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Nietrzeźwy kierujący
2 września w Łosicach, 41-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował Seatem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawa mężczyzny znajdzie swój finał w Sądzie.
Nietrzeźwy kierujący
4 września w Łosicach 40-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował samochodem osobowym w po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,28 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice
Kradzież
4 września w KPP Łosice przyjęto zawiadomienie o kradzieży. Pokrzywdzona 55-letnia mieszkanka gminy Łosice zgłosiła kradzież portfela wraz z zawartością tj. dowodem osobistym, kartą płatniczą, kartą dużej rodziny oraz pieniędzmi w kwocie 50 złotych. Do kradzieży doszło w Łosicach przy ul. Targowej. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.
Kradzież
6 września w KPP Łosice przyjęto zawiadomienie o kradzieży. Pokrzywdzona 43-letnia mieszkanka gminy Platerów zgłosiła kradzież portfela wraz z zawartością tj. dowodem osobistym, kartą płatniczą oraz pieniędzmi w kwocie 500 złotych. Do kradzieży doszło w autobusie na trasie relacji Łosice-Platerów. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.
Oszustwo
6 września w KPP Łosice przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 59-letni mieszkaniec gminy Huszlew zawiadomił, że zamówił urządzenie pomiarowe alkomat. Po wpłaceniu gotówki okazało się, że sklep anulował zamówienie. Mężczyzna do dnia dzisiejszego nie otrzymał towaru ani zwrotu pieniędzy.
Osoba zaginiona
7 września łosicka Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zaginięcia 63-letniej kobiety, która opuścił miejsce zamieszkania. Z przekazanych informacji wynikało, że zaginiona ma problemy zdrowotne, a rodzina obawia się o jej zdrowie i życie. Dzięki zaangażowaniu i reakcji internautów na post opublikowany na portalu społecznościowym oraz szybkim i sprawnym działaniom służb. Zaginiona kobieta została odnaleziona i bezpiecznie przekazana pod opiekę rodziny.
Kradzież z włamaniem
7 września w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży. Nieznany sprawca z prywatnej działki na terenie gminy Huszlew, ukradł trzy pompy wody. Pokrzywdzony 33-letni mieszkaniec gminy Huszlew oszacował straty na kwotę 120 000 złotych. Postepowanie prowadzi KPP w Łosicach.
Nietrzeźwy kierujący
8 września w Łosicach, 31-letni mieszkaniec Siedlec kierował Skodą w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,64 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawa mężczyzny znajdzie swój finał w Sądzie.
mł. asp. Weronika Wujek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze